Nomainiet ūdenskrānu pats — tas ir tik vienkārši!

Esam radījuši īpašu pamatni, kas ļauj nomainīt esošu jaucējkrānu pret pilnīgi citāda dizaina modeli nieka 20 sekundēs!   

 
Parasti jaucējkrāni tiek mainīti, kad tiek nomainīta visa virtuves vai vannas istabas iekārta. Mūsdienu patērētāji virtuves un vannas istabas jaucējkrānus vēlas mainīt daudz biežāk. Jaucējkrāni ir kļuvuši par interjera dizaina sastāvdaļu. Mainot dvieļus vai dušas aizkarus, mēs reizēm vēlamies nomainīt arī jaucējkrānu dizainu. „Mēs esam padarījuši Damixa jaucējkrānu nomaiņu izcili vienkāršu, radot X-Change pamatni. To uzstādot, Damixa jaucējkrānus var nomainīt 20 sekundēs, izmantojot tikai seškanti,” skaidro izpilddirektors Lars Bladt.


Neskaitāmās iespējas


Mode mainās — un līdz ar to arī jaucējkrānu dizains. Tāpēc uzņēmums Damixa saviem klientiem ir atklājis iespēju pasauli. Ar X-Change pamatni var pavisam viegli uzstādīt pilnīgi cita veida ūdenskrānu. Damixa jaucējkrānus var pielāgot un pārveidot. Piemēram, Damixa godalgotajam Arc klāsta jaucējkrānam var ērti mainīt ārieni. Arc klāsta jaucējkrāns ir pieejams ar sarkanu vai baltu sviras un jaucējkrāna apdari. Nomainiet jaucējkrāna apdari, un tas iegūs pavisam citu izskatu.

„Mēs vēlamies saviem klientiem sniegt neskaitāmas iespējas, kas ļaus viņiem mainīt jaucējkrānus un pielāgot tos atbilstoši mājas dizainam. Mēs piedāvājam piemērotāko dizainu un pareizo funkcionalitāti. Jūs arī varat paļauties uz Damixa izstrādājumu augsto kvalitāti,” ir lepns Lars Bladt.