Dāņu dizains un kvalitāte

Ikvienam patīk labs dizains. Bet kas raksturo patiesi labu dizainu? Uzņēmumā Damixa mēs uzskatām, ka labs dizains ir panākams tad, kad visu nosaka dizains.

Turpinot pasaulē slaveno dāņu dizaina tradīciju virzību, mēs lepojamies ar to filosofiju: „dāņu dizainu veido vienkārši un askētiski materiāli, nevainojama meistarība, dizains, kas piemērots ergonomiskai izmantošanai, apvienojot formu un funkcionalitāti”.


Iegādājoties Damixa jaucējkrānu, jūs sakāt „Jā!” dāņu dizainam, kas ir uzticams un ar ilgu kalpošanas laiku, un izstrādājumam, kas mūsu pūļu rezultātā ir pārdomāts un viegli lietojams.


Pierādījums tam, ka esam veiksmīgi apvienojuši lietojamību un dizainu, ir 2013.gada beigas, kad ieguvām prestižo interjera inovāciju balvu par mūsu jauno A-Pex dizaina sēriju.


A-Pex ir tikai viens no daudziem mūsu jaunajiem izstrādājumiem, ko atradīsiet turpmākajās lapās. Tas ideāli apvieno uz klientu orientēto dizainu un izcilu estētikas izjūtu. Ar A-Pex uzņēmums Damixa turpina ēru, kurā patērētāju prasības un vēlmes tiek uzskatītas par neapstrīdamām jau pašos pamatos. Apvienojumā ar mūsdienīgu formu tiek piedāvāta arī ekskluzivitāte un funkcionalitāte.


Līdz ar citiem jaunumiem iepazīstinām jūs arī ar diviem mūsu vispopulārākajiem izstrādājumu klāstiem — Rowan un Clover. Clover ir augsti novērtēts atvērta tipa jaucējkrāna modelis, savukārt Rowan ir pieejams ar vairākiem papildinājumiem, tādiem kā jaunais, mazais Piccolo maisītājs un trīs atveru vannas/dušas maisītājs, kas padara Rowan par vienu no mūsu plašākajiem modeļu klāstiem.


Mūsu izsmalcinātajam un arī plašajam Tradition klāstam ir pievienojušies divi jauni ģimenes locekļi. Gūstot iedvesmu no klasiskā un romantiskā lauku stila, jaunie vienas sviras ūdenskrāni ir izcils klasiska izstrādājuma piemērs modernā formā. Tradition sērija ir saglabājusi antīko vintidža stilu un kopā ar jaunajiem izstrādājumiem, kas apvieno modernās tehnoloģijas un dizainu, tā lieliski iederēsies modernā virtuvē un vannas istabā.


Ne mazāk svarīgi ir arī mūsu jaunievedumi plašajā dušas aprīkojuma programmā. Jūs atradīsiet arī daudz jaunumu, piemēram, Rowan dušas komplektus kopā ar Hilina un Idona dušas galvām un klausulēm.


Un tas vēl nav viss... Pagājušā gadā mēs laidām apgrozībā vairāk nekā 200 jaunu izstrādājumu. Turklāt mēs turpinām attīstīt jaunus un aizraujošus izstrādājumus katru dienu, un 2014. gads nebūs izņēmums.


Lai noskatītos video par uzņēmumu Damixa, zemāk noklikšķiniet uz norādītās saites.