Funkcijas

Eco-Save:

 

Taupiet ūdeni ar Eco-Save...

Ūdens taupīšanas režīms Eco-Save var tikt iestatīts un regulēts kartridžā ar mazas skrūvītes palīdzību. Jūs varat ietaupīt 25-30% no parasta ūdens patēriņa apjoma, kas nāks par labu ne tikai Jums bet arī dabai.

Šis simbols norāda uz to, ka dušās ir rūpniecīski istrādāts plūsmas ierobežotājs. Nepieciešamības gadījumā to var noņemt.

 

 

Izvelkama jaucējkrāna dušas klausule:

 

Pievada lokanā caurule!

Jaucējkrāna dušas klausuli ar pievada lokano cauruli ir iespējams izvilkt no jaucējkrāna korpusa līdz pat 40 cm. Šāda iespēja lieliski kalpo skalošanai vai ēdienu pagatavošanai. Pretsvars uz caurules nodrošina klausules vieglu novietošanu atpakaļ jaucjkrāna korpusā. Skaitlis 1 vai 2 norāda iespējamo dušas režīmu skaitu.

 

 

Agsts ūdens plūsmas ātrums:

 

No 0 līdz 40 litriem 60 sekundēs!

Augstas ūdens plūsmas jaucējkrāni piepilda vannu vienā acu mirklī. Hidro-plūsmas kārtridža sistēma ļauj sasniegt plūsmas ātrumu līdz pat 40 litriem minūtē.

 

 

Rokas dušas funkcijas:

 

Vairākas iespējas

Šī ikona norāda uz rokas dušas funkciju skaitu: 1, 2, 3 vai 5

 

 

Pret-aplaucēšanās:

 

Papildus drošība

Nepieciešamības gadījumā termostata un vienas sviras jaucējkrānos var iestatīt karstā ūdens temperatūras ierobežotāju, tādā veidā nodrošinoties pret aplucēšanas iespēju. Šī funkcija ierobežo jaucējkrāna sviras kustību. Termostata un vienas sviras jaucējkrāni ar šo simbolu nodrošina papildus drošibu to lietošanā.

 

 

Rub Clean:

 

Viegli notīrāmas kaļķakmens nogulsnes

Ar Rub Clean funkcija, kaļķakmens nogulsnes notīrīt ir ļoti viegli - nav nedz jālieto ķīmiski preperāti nedz arī jāveic demontāžas darbi. Viss, kas jums ir jāizdara ir jāpaberzē ar pirkstu aeraotora vai duās sprauslu gumijotās virsmas un kaļķakmens nogulsnes pazudīs.

 

 

Cold Start:

 

Karstā ūdens ekonomija

When the handle is placed in its initial position the mixer will only supply cold water. This means less hot water consumption and thus energy saving.

 

 

Eco-Click:

 

Ūdens ekonomija! 

Vienas sviras jaucējkrānos Eco-Click funkcija nodrošina ūdens patēriņa ekonomiju. Paceļot sviru uz augšu aptuveni līdz pusei, tā atdursies pret Eco-Click mehānismu. Vajadzības gadījumā pārvarot šo nelielo pretestības atduri, sviras rokturi var pacelt līdz galam un ūdens plūsma būs pilnā apmērā.