Dizaineri

Talantīgi dizaineri piešķir personību Damixa produkcijai

Uzņēmums Damixa visā pasaulē ir slavens ar savu izcilo dāņu dizainu. Sadarbībā ar talantīgiem dizaineriem ir radīti jaucējkrāni, kas kalpos vairākām paaudzēm

 
Damixa sadarbojas ar vadošajiem dizaineriem no visas pasaules, lai radītu labākos jaucējkrānus nākotnes mājokļiem. „Mums vienmēr ir jārūpējas par to, lai izpildītu un pārsniegtu klientu vēlmes,” skaidro prezidents un izpilddirektors Ole Sander.


Dizains un funkcijas iet roku rokā


Damixa dizaina filosofija nosaka to, ka dizainam un funkcionalitātei ir jāiet roku rokā. Šī filosofija ir arī atspoguļota mūsu moto — „Kad visu nosaka dizains”. Mēs esam patērējuši daudz resursu, identificējot un izprotot klientu darbību un vēlmes virtuvē un vannas istabā, jo Damixa jaucējkrāniem ir ne tikai labi jāpilda savas funkcijas, bet arī to dizainam ir jāsaglabā sava pievilcība daudzus gadus. Mūsu jaucējkrāni ir atzīti visā pasaulē un ieguvuši vairākus starptautiskus dizaina apbalvojumus. Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, skatiet zemāk norādīto saiti.

 

Hermansen Projects

Anders Hermansen

 

Dizainers Anderss Hermansens ir absolvējis Dānijas dizaina skolu mēbeļu dizaina specialitātē 1982.gadā. Viņš ir strādājis vadošajos dāņu uzņēmumos, piemēram, Paustian A/S un Louis Poulsen. Kopš 80.gadu beigām viņš ir radījis dažādus izstrādājumus sadarbībā ar B&O — no kuriem jaunākie ir Beosound 5 un BeoPlay V1.


Ar jauno Damixa A-Pex līniju tiek turpinātas izsmalcinātā dizaina tradīcijas. Dāņu. Starptautiskas. Atšķirīgas — bet ar spēju radīt neaizmirstamu dizainu, kas ir estētisks un patīkams klientam — dizains, uz ko var paļauties.


„Aizraujošs izaicinājums ir apvienot klienta vēlmes, inovācijas un klasisko funkcionalitāti ūdenskrānā, kas atdzīvinās tik dažādas telpas un padarīs tās pievilcīgas un funkcionālas,” atklāj Anderss Hermansens (Anders Hermansen).

 

 

Arkitema
 


Dizaina vadītāja Anna Kvista (Anne Qvist) ir labi pazīstama Arkitema arhitekte, kas radījusi Damixa jaucējkrānu dizainu — pievilcīgs minimālisms virtuvē, vannas istabā un dušā. Arkitema filosofijas pamatā ir vienotība starp izstrādājumu un to aptverošo vidi. Anna Kvista ir radījusi modernas klasikas dizainu, kas piemērots gan vecam, gan jaunam mājoklim.  


Anna Kvista par savu dizainu izsakās šādi: „Es dievinu labu kvalitāti un visu, kas ir vienkāršs un stilistiski saskanīgs. Šis koncepts arī bija pamatā Profile klāstam, kas atbilst laikmetam, kurā dzīvojam. Mūsu ikdienas dzīve ir strauja. Mēs vēlamies, lai mūs ieskautu labs dizains, un lietām nepārtraukti ir jābūt funkcionējošām. Profile koncepcija ir pārdomāta, un tā ienesīs prieku ikdienas dzīvē.”

 

 

Gneissgroup

 

Gneissgroup ir Kopenhāgenas dizaina uzņēmums ar neprātīgām idejām un tieksmi pēc inovācijām. Gneissgroup un Damixa pirmās sadarbības rezultāts bija vienkāršais un ģeniālais G-Type klāsts, kas jau ir ieguvis starptautisku dizaina godalgu. Dizainers Mikels Harsens (Mikal Harrsen) un arhitekts Torbens Jorgensens (Torben Jørgensen) no Gneissgroup sazinājās ar Damixa, izklāstot G-Type klāsta pamatideju — šī koncepcija mūsu dizaina nodaļā radīja tādu entuziasmu, ka tika izlemts sadarboties ar šo inovatīvo uzņēmumu.

 

 

Damixa dizaineri


 
Arī Damixa dizaina nodaļā ir pietiekami daudz talantu. Damixa dizaineri domāja, kāpēc gan ūdenim ir jātek tikai lejup no krāna, ja būtu tīri praktiski, ka strūkla būtu vērsta augšup, piemēram, kad vēlaties padzerties. 

 
Damixa mainīja savu nostāju ar Arc ūdenskrānu klāstu. Šīs līnijas krānu var pagriezt uz sāniem, augšup un lejup, piemēram, kad vēlaties noskalot izlietnes stūrus vai uzpildīt kastroli ar ūdeni. Neskaitāmās ūdenskrānu funkcijas un izcilais dizains ir ieguvuši jau divus starptautiskus apbalvojumus.


„Mēs vēlējāmies apvienot vairākas funkcionālas iespējas ar vienkāršu un izsmalcinātu izskatu, kas ir tik raksturīgs labam dāņu dizainam. Tieši tāpēc mēs izmantojām vadības sviru kā rokturi un pievienojām tam sastāvdaļas, kam ir patīkami pieskarties un kas skaidri norāda, kā ar to apieties,” skaidro izpētes un attīstības nodaļas viceprezidents Claus Rosager Nielsen.  

 
Balts un sarkans — gatavs pārslēgšanai


Arc sērijas izstrādājumi ir pieejami hromētā versijā un hromēti melnā, sarkanā un baltā krāsā, ar taustei patīkamiem aksesuāriem rokturiem un ūdenskrānam. Tādējādi varat mainīt krāsu, kad vēlaties ieviest jaunu stilu virtuvē vai vannas istabā.