Apbalvojumi

Damixa apbalvojumi

Damixa elegantais dizains ir ieguvis vairākus starptautiskus apbalvojumus

Dizaina apbalvojumi

 

„Red Dot” dizaina godalga
 


Damixa izstrādājumi trīs reizes ir ieguvuši izslavēto „Red Dot” dizaina godalgu, kas ir viens no prestižākajiem dizaina apbalvojumiem pasaulē. Tūkstošiem izstrādājumu no visas pasaules cīnās par šo balvu. Tas ir patiesi liels pagodinājums atrasties starp godalgu ieguvējiem publiskā izstādē „Red Dot” dizaina muzejā.

 
Uzņēmuma Damixa izstrādājumi iepriekš ir ieguvuši „Red Dot” apbalvojumus par Merkur, Arc un G-Type klāstu. 2011.gadā Damixa ieguva balvu par Clover jaucējvārstu un 2012.gadā guva atzinību par Clover Easy. Kā aktuālākie sasniegumi jāmin A-Pex vannas istabas jaucējvārsts, kurš tika apbalvots 2014.gadā un Fern sērijas virtuves jaucējvārsts, kurš ieguva „Red Dot” balvu 2015.gadā.

 

„iF Product” dizaina godalga


 
Uzņēmuma Damixa izstrādājumi divas reizes ir saņēmuši nozīmīgo „iF Product” dizaina apbalvojumu, ko kāro iegūt visi dizaina uzņēmumi. Damixa ieguva šo apbalvojumu par Arc un Illusion izstrādājumiem.


„iF Product” dizaina godalga ir viens no vadošajiem dizaina apbalvojumiem pasaulē. To piešķir uzņēmumiem, kas demonstrējuši inovatīvu pieeju savu izstrādājumu dizainā. Katru gadu vairāk nekā 200 izstrādājumus no vairāk nekā 35 valstīm Hannoveres izstāžu centrā izvērtē starptautiska žūrija. Labākie saņem „iF” apbalvojumu, kas tos ierindo starp augstāk novērtētajiem dizaina uzņēmumiem visā pasaulē,”.

Viņa arī uzsver, ka starptautiskie apbalvojumi Damixa un citiem uzņēmumiem ir īpaši svarīgi, sacenšoties augstākās kvalitātes dizaina jomā. „Starptautiskie apbalvojumi stiprina mūsu imidžu, norādot, ka esam starptautiski orientēts uzņēmums, kas gatavs atklāt dāņu dizainu pasaulei, un nodrošinot, ka funkcionalitāte un kvalitāte tiek garantēta augstākajā līmenī,”.

 

Interjera inovāciju dizaina balva


 
Interjera Inovāciju balva ir viens no prestižākajiem apbalvojumiem mājokļu aprīkojuma sektorā pasaulē, un to 2002.gadā radīja imm cologne, kam pieder šī ideja. To organizē ir Vācijas Dizaina padome.

Interjera Inovāciju balva tiek piešķirta labākajām inovācijām visās izstrādājumu jomās šajā industrijas sektorā.


Uzņēmums Damixa to ieguva 2014.gadā par A-Pex sēriju.

 

German Design Award

 

The aim of the German Design Award is to identify, present and honour unique design trends. A competition that advances the design scene.

Prizes of the international premium prize will go to topquality products and projects from product and communication design, design personalities and newcomers, all of whom are pioneering in German and international design landscape. 

Damixa has won for the award in 2015 for the A-Pex basin mixer